Masáž lávovými kameny – HOT STONES

Masáž lávovými kamenyje exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Účinky masáže:

Teplo z kamenů působí na naše energetické dráhy, které vedou od konečků prstů na nohou a rukou ke všem orgánům našeho těla. Při zdravotních problémech či při zvýšené únavě bývají tyto meridiány zablokované, v těle nemůže proudit energie a my se cítíme unavení, podráždění a vyčerpaní. Právě horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů a znovu obnovit tok energie, odplavit z těla toxiny a stres. Horký tlak z kamenů proniká také do svalů, a tím dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje lymfatický a imunitní systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Masáž lávovými kameny pomáhá odstranit problémy se spánkem, koncentrací, při klimakterických obtížích.

Kontraindikace:

  • hypersensitivita na teplo
  • infekční, horečnatá onemocnění, záněty, pooperační stavy
  • poranění, modřiny, popáleniny, kožní problémy
  • onemocnění srdce, vysoký krevní tlak
  • diabetes, epilepsie, nádory
  • silná a bolestivá menstruace, těhotenství

Masáž obličeje lávovými kameny

Masáž obličeje lávovými kamenyspojuje do jednoho harmonického celku tepelné účinky lávových kamenů a kosmetickou masáž obličeje. Výsledkem je dokonalá sestava, která má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.

To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale také k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

Masáž obličeje lávovými kamenypatří k populárním trendům a je čím dál více oblíbená jak v masérské, tak v kosmetické praxi.

V současné době tuto doplňkovou terapii vyhledává velké procento vytížených žen i mužů, kteří potřebují za krátký okamžik zlepšit výraz své tváře, odstranit stres a načerpat novou energii.

Tato efektivní technika by určitě neměla ujít Vaší pozornosti. Masáž obličeje lávovými kameny dopřeje všem klientům nový zážitek, oproti manuální masáži obličeje má daleko hlubší účinky na obličej a dekolt. Má detoxikační účinky, uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a různé toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Podporuje napnutí pokožky a její elasticitu, přitom zajišťuje snížení zčervenání pokožky při použití teplých a chladivých kamenů. Tato masáž je vhodná pro všechny typy pokožky a pro všechny věkové kategorie.

Kontraindikace:

  • infekční onemocnění a nachlazení
  • kožní choroby nebo ekzémy
  • zánětlivá onemocnění v oblasti hlavy nebo otevřené rány
  • po popáleninách od slunce